Czy potrzebujesz pomocy? Napisz do nas na adres fotomagnesy24@dokidoki.cz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

Fotomagnesy na lodówkę

dostarczamy w ciągu 5 dni


Dostawa GLS


GLS jest jednym z szybkich i niezawodnych przewoźników przesyłek w całej Polsce, w tym w odległych obszarach. Możesz polegać na szybkim dostarczeniu paczki pod wskazany adres.

Zostaniesz poinformowany o statusie dostawy poprzez e-mail lub SMS. Oczywiście możesz również monitorować aktualny status swojej paczki bezpośrednio na stronie GLS.

Aby uzyskać więcej informacji o statusie lub dacie doręczenia przesyłki, możesz użyć:
Wyszukiwanie przesyłek w Internecie GLS
Linia informacyjna przewoźnika: +48 46 814 82 20


Dostawa na adres 21,90 złDHL


DHL jest jednym z kurierów, którzy przywiozą paczkę bezpośrednio do Twojego domu lub dostarczą przesyłkę do ustalonego punktu odbioru. DHL zwykle dostarcza przesyłki w godzinach od 8:00 do 17:00. W dniu dostawy zostaniesz o tym poinformowany e-mailem lub wiadomością SMS.

Aby uzyskać więcej informacji o stanie lub dacie dostawy przesyłki, możesz skorzystać z następujących opcji:
Wyszukiwanie przesyłek na stronie DHL
Infolinia kuriera: +48 42 6 345 100


Kurierem DHL do domu 25,90 złInPost


InPost stawia na wysokiej jakości usługi e-commerce i tanie przesyłki kurierskie. InPost jako pierwsza firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7.

Aby uzyskać więcej informacji o stanie lub dacie dostawy przesyłki, możesz skorzystać z następujących opcji:
Wyszukiwanie przesyłek na stronie InPost
Infolinia kuriera: +48 722 444 000


InPost Paczkomat 19,90 złPoczta Polska


Poczta Polska należy do tradycyjnych przewoźników z wieloletnim doświadczeniem. Przesyłki dostarczane są bezpośrednio na adres pocztowy na terenie Polski w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. W przypadku niektórych typów przesyłek Poczta Polska w dniu dostawy poinformuje Cię o dostawie przesyłki e-mailem lub wiadomością SMS (nie dotyczy przesyłek zwykłych).

Z szerokiej gamy rodzajów przesyłek pocztowych oferujemy szczególnie dostawę przesyłką zwykłą bez możliwości jej śledzenia oraz przesyłką poleconą z możliwością śledzenia paczki przez Internet. Wymienione sposoby dostawy różnią się od siebie pod względem ceny, sposobu dostawy, ale także czasu dostawy.

Aby uzyskać więcej informacji o stanie lub dacie dostawy przesyłki, możesz skorzystać z następujących opcji:
Śledzenie przesyłek na stronie Poczta Polska
Infolinia kuriera: 801 333 444


Przesyłka zwykła – bez możliwości śledzenia 13,90 zł

Przesyłka polecona – z możliwością śledzenia 29,90 złPartneři