Czy potrzebujesz pomocy? Napisz do nas na adres fotomagnesy24@dokidoki.cz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

Fotomagnesy na lodówkę

dostarczamy w ciągu 5 dni


Sklep internetowy www.fotomagnesy24.pl jest obsługiwany przez spółkę DOKI DOKI s.r.o.

Adres firmy w Republice Czeskiej:
DOKI DOKI s.r.o., Goetheho 1077/23, 160 00 Praha 6 - Bubenec, Republika Czeska

Przedstawiciel firmy, kierownik:
Jiri Sefranek, E-mail: jsefranek@dokidoki.cz

Kontakt:
fotomagnesy24@dokidoki.cz

Rejestr handlowy:
Firma jest zarejestrowana w rejestrze handlowym, sygnatura akt C 343954 prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze.

NIP:
Firma jest zarejestrowana u administratora podatkowego w Republice Czeskiej pod numerem identyfikacyjnym CZ09878980.

Odpowiedzialność za zawartość strony internetowej:

Uprzejmie informujemy, że informacje na stronie internetowej sklepu w niektórych wypadkach zostały przejęte od osób trzecich i mogą tym samym zawierać błędy rzeczowe, wizualne i techniczne wraz z błędami typograficznymi. Operator witryny nie ma obowiązku sprawdzania informacji pochodzących od osób trzecich. Mogą one zostać zaktualizowane bez uprzedzenia. Możemy również zmienić produkty i usługi świadczone na tej stronie w dowolnym momencie i bez powiadomienia, nie gwarantując faktycznej poprawności ich treści. Zobowiązania prawne odnoszące się do zablokowania lub usunięcia informacji pozostają nienaruszone, ale operator ponosi odpowiedzialność tylko od momentu naruszenia prawa.

Odpowiedzialność za linki:

Nie ponosimy odpowiedzialności za linki do usług osób trzecich ani odpowiedzialności za treści zewnętrzne. Za treść powiązanych stron zawsze niesie odpowiedzialność konkretny dostawca usługi lub jej operator. Wszystkie linki zostały sprawdzone w momencie ich umieszczenia na stronę sklepu pod względem naruszenia przepisów prawnych i czy nie zawierają nielegalnych treści. W przypadku wykrycia jakiegokolwiek naruszenia przepisów prawnych, natychmiast je usuniemy.

Copyright:

Zawartość niniejszego sklepu internetowego podlega prawu autorskiemu. Jakiekolwiek powielanie, modyfikacja, rozpowszechnianie i wykorzystanie poza zakresem prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody operatora sklepu internetowego. Pobieranie i kopiowanie treści są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Odtwarzanie obrazów chronionych prawem autorskim od stron trzecich jest zabronione. Treść niniejszego sklepu internetowego została stworzona przez operatora z ogólnodostępnych źródeł w Internecie. Jeśli jednak wykryjesz jakiekolwiek naruszenie praw autorskich, daj nam znać. Jak tylko dowiemy się o naruszeniu praw autorskich, wszelkie nielegalne treści niezwłocznie usuniemy.

Partneři