Czy potrzebujesz pomocy? Napisz do nas na adres fotomagnesy24@dokidoki.cz lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

Fotomagnesy na lodówkę

dostarczamy w ciągu 5 dni


Informacje o dostawie

W jaki sposób otrzymam fotomagnesy?

Zamawiając fotomagnesy na lodówkę można skorzystać z szerokiej gamy popularnych i sprawdzonych kurierów, którzy w bezpieczny sposób dostarczą magnesy ze zdjęciem pod dowolny adres. Miejscem dostawy przesyłki może być dom lub dowolny punkt odbioru w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy. Wszystko zależy tylko od Ciebie.

Pełne informacje na temat cen dostawy

Szczegóły na temat płatności

Czy w ramach zakupu magnesów ze zdjęciem oferujecie więcej metod płatności?

Za magnesy na lodówkę z własnych zdjęć można łatwo zapłacić na kilka sprawdzonych i bezpiecznych sposobów. Oprócz zwykłej płatności kartą można skorzystać z opcji zwykłego lub online przelewu czy płatności przez PayPal. W zależności od wybranego przez Ciebie kuriera można również dokonać płatności za pobraniem, czyli dopiero po otrzymaniu magnesów.

Pełne informacje na temat metod płatności

Dostawa przesyłki

Po jakim czasie otrzymam zamówione fotomagnesy?

W ramach produkcji fotomagnesów na lodówkę zawsze podchodzimy odpowiedzialnie do każdego zamówienia. Aby uzyskać wystarczającą ilość czasu na najwyższej jakości druk i staranną produkcję, będziemy potrzebować maksymalnie 3 dni robocze na przetworzenie zamówienia i jego wysyłkę. O wysyłce poinformujemy Cię drogą poczty elektronicznej. Jeśli wybrałeś opcję przesyłki z możliwością śledzenia, w e-mailu znajdziesz również numer przesyłki umożliwiający jej śledzenie na stronie wybranego kuriera.

Śledzenie przesyłek na stronach kurierów

Przygotowanie zdjęć

Czy muszę dokonać wstępnej edycji zdjęć?

Jakość zdjęć przesłanych do edytora zależy tylko od Ciebie. Zdjęć niestety nie edytujemy. Drukujemy je w jakości, w jakiej nam je prześlesz. Nie musisz się martwić z powodu formatu zdjęć – w interfejsie możesz je łatwo przyciąć i zrobić z nich magnesy kwadratowe lub prostokątne. Przesłanie zdjęć zajmuje tylko chwilę, a ich edycji można łatwo dokonać bezpośrednio z przeglądarki internetowej smartfona lub zwykłego komputera. Magnesy z przesłanych do nas zdjęć zawsze drukujemy na najwyższej jakości papierze fotograficznym.

Reklamacja towaru

Czy mogę złożyć reklamację w przypadku niezadowolenia z towaru?

Ponieważ bardzo cenimy wszystkich klientów, oferujemy wyjątkowe i naprawdę ponadstandardowe warunki reklamacji. Jeśli przypadkiem nie będziesz zadowolony z dostarczonego towaru (z jakiegokolwiek powodu), w ciągu 30 dni od dostawy możesz wysłać go z powrotem na nasz adres, a my bezzwłocznie zwrócimy pieniądze na Twoje konto bankowe. Otrzymujesz od nas 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.

Więcej informacji

Gdzie znajdę informacje dotyczące produkcji fotomagnesów?

Zanim zamówisz fotomagnesy ze zdjęciem, możesz zapoznać się z warunkami handlowymi i jednocześnie ze sposobem, w jaki postępujemy z powierzonymi nam danymi osobowymi. W celu uproszczenia świadczonych przez nas usług korzystamy z plików cookie, z którymi również możesz się w pełni zapoznać. Jeśli szukasz dodatkowych lub bardziej szczegółowych informacji na temat produkcji fotomagnesów, znajdziesz je w sekcji dotyczącej najczyściej zadawanych pytań.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Partneři